Wypoczynek w Ciechanowie Luka Lu – nowy ogródek.

Wypoczynek w Ciechanowie Luka Lu – nowy ogródek

Wypoczynek w Ciechanowie Luka Lu – nowy ogródek letni – Luka Lu ul. Fabryczna 11

Ciechanów

 

Stworzyliśmy miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo, bajkowy ogródek z tysiącem lampek nad głową wygląda jak rozgwieżdżone niebo nocą. Raj na ziemi, gdzie posiłek na świeżym powietrzu w ciepły, słoneczny dzień to bez wątpienia wielka przyjemność dla całej rodziny.

Aromatyczna kawa, orzeźwiająca lemoniada, a może pyszny deser lodowy? Tu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego podniebienia. Jedzenie i picie na zewnątrz nadaje potrawom nowy smak. By skorzystać ze wszystkich tych przyjemności, zapraszamy Państwa do nowo otwartego ogródka letniego w Luka lu food & fun. Mamy nadzieję, że miło spędzicie Państwo czas z rodziną i przyjaciółmi, rozkoszując się pogodą i pysznymi potrawami z naszej karty menu.

Wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie jakość i profesjonalizm. Nasi goście czują się u nas jak w domu, dzieci beztrosko spędzają czas na dmuchanych zjeżdżalniach lub placu zabaw, a rodzice mogą w tym czasie wraz ze znajomymi i przyjaciółmi odpocząć na wygodnych mebelkach, wśród zieleni i rozkoszować się urokami tego miejsca. Jesteśmy bezkonkurencyjni, bo pracujemy na produktach i przyprawach z najwyższej półki. Wszystko co podajemy smakuje jak posiłek przyrządzony w domu, bo wkładamy w to serce. Nasz zespół to ludzie kochający swoją pracę i wszystko co robią, robią z wielka pasją. Poczuj się jak w bajce przekraczając nasze progi
Ogródek letni otwarty jest codziennie w godzinach 12.00 do 22.00, a w soboty zapraszamy również na imprezy taneczne z dj-em, gdzie zabawa trwa do późnych godzin nocnych.

Rodzinne niedziele w naszym ogrodzie to czas wykorzystany w stu procentach. Twoje dziecko już zawsze będzie chciało tu wracać. Nie ma drugiego takiego miejsca w Ciechanowie, jesteśmy najlepsi na rynku, ponieważ Luka lu food & fun to miejsce idealne zarówno na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację.

Wypoczynek w Ciechanowie Luka Lu

dobra kawiarnia w ciechanowie

kawiarnia ciechanów

ogródek letni w ciechanowie

obiad w Ciechanowie

ogródek piwny w ciechanowie

pizza ciechanów

urodziny w ciechanowie

Ciechanów

wypoczynek w ciechanowie

z dzieckiem w ciechanowie

kawiarnia w ciechanowie

Poznaj nasze menu – Kliknij Tu

Polub nas na Facebooku

Tagged , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Call Now Button