Warto odwiedzić Ciechanów – Luka lu przerwa na lunch

Warto odwiedzić Ciechanów – Luka lu przerwa na lunch

Warto odwiedzić Ciechanów – Luka lu – ul. Śląska 11 tel. 23 792 932 728

Ciechanów, malownicze miasto położone w niedalekiej odległości od Warszawy przyciąga wciąż to nowych Gości do swoich progów. W pięknie usytuowanym dworku w starym parku wśród drzew, krzewów i zieleni znajduje się nasze magiczne miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić wpadając do Ciechanowa. Nasza restauracja jest centralnym punktem, który powinniście Państwo odwiedzić przekraczając progi miasta. Tu w zacisznym miejscu w pięknym ogródku możecie Państwo poddać się błogiemu lenistwu i zjeść lunch ze znajomymi lub rodziną. Atrakcyjne miejsce dla Gości, którzy szukają ciekawych rozwiązań zarówno tych kulinarnych jak i wizualnych.

Po tygodniowym remoncie w pocie czoła i mega dużym wysiłku jesteśmy dla Państwa w nowej odsłonie. Zrobiliśmy to wszystko z myślą o naszych najwierniejszych Gościach, których rozpieszczamy nie tylko kulinarnie. To co zobaczycie przekraczając nasz próg przejdzie wasze najśmielsze oczekiwania. Całość tworzy niepowtarzalny klimat i aurę już od samego początku przygody z Luka lu. Skupiliśmy się na detalach, aby zarówno wam i nam funkcjonowało się wygodniej i przyjemniej. Restauracja ma otwartą kuchnię, dzięki czemu cały proces przygotowywania posiłków jest widoczny dla Gości. Ważne dla nas jest to, aby Was uszczęśliwiać.

Luka lu

Pierwsza sala została przekrojona na pół, aby w zimowe chłodne wieczory nasi Goście mogli rozkoszować się ciepłem wydobywającym się z kominka. Wygodna sofa ustawiona w pobliżu sprzyja tworzeniu bliskości między parami i delektowaniu się gorącą czekoladą lub grzanym winem. Kolejna sala to sala kinowa gdzie został zamontowany telewizor aby w ważnych momentach sportowych lub innych wydarzeniach nasi Goście mogli uczestniczyć w dopingu jedną wielką grupą. Kolejnym etapem naszej wędrówki po salach jest sala z piłkarzykami i wygodną kanapą z przejściem do sali bawialnej, gdzie rodzice mogą spędzać chwile ze swoim towarzystwem oraz bacznie przyglądać się pociechom, które w bezpiecznym miejscu bawią się ze swoimi rówieśnikami. Tu czas płynie jakby wolniej, beztrosko.

Następna sala to parkiet do sobotnich potańcówek w gronie najbliższych i przyjaciół. Imprezy taneczne w Luka lu to najlepsze co może Ci się przydarzyć w wolny weekend po ciężkim tygodniu pracy. Nasza załoga rozpieszcza wszystkich Gości, służymy pomocą i doradzamy w każdych kwestiach zarówno wyboru dań jak i napoi – również tych mocniejszych :).

Z sali tanecznej dostają się Państwo do kolejnych dwóch mniejszych pomieszczeń, gdzie odbywają się imprezy zorganizowane takie jak wieczory panieńskie, spotkania w męskim gronie, urodziny dla starszaków i 18-tki, a także niedzielne imprezy rodzinne czy chrzciny. Tu czas płynie szybko, a goście którzy raz do nas zawitali powracają z większym entuzjazmem. Każdy wieczór spędzony w Luka lu to niesamowita dawka emocji i wrażeń. Zmieniliśmy się dla Państwa i chcemy być jeszcze lepsi właśnie dla Was. Nie mamy sobie równych, ponieważ jesteśmy w stanie spełnić Wasze marzenia. Zacznijmy już dziś !

Polub nas na Facebooku

Leave a Comment