Warto odwiedzić Ciechanów – Luka lu przerwa na lunch

Warto odwiedzić Ciechanów – Luka lu przerwa na lunch

Warto odwiedzić Ciechanów – Luka lu – ul. Fabryczna 11 tel. 23 792 932 728

Warto odwiedzić Ciechanów

Ciechanów, malownicze miasto położone w niedalekiej odległości od Warszawy przyciąga wciąż to nowych Gości do swoich progów. W pięknie usytuowanym dworku w starym parku wśród drzew, krzewów i zieleni znajduje się nasze magiczne miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić wpadając do Ciechanowa. Nasza restauracja jest centralnym punktem, który powinniście Państwo odwiedzić przekraczając progi miasta. Tu w zacisznym miejscu w pięknym ogródku możecie Państwo poddać się błogiemu lenistwu i zjeść lunch ze znajomymi lub rodziną. Atrakcyjne miejsce dla Gości, którzy szukają ciekawych rozwiązań zarówno tych kulinarnych jak i wizualnych.

Po tygodniowym remoncie w pocie czoła i mega dużym wysiłku jesteśmy dla Państwa w nowej odsłonie. Zrobiliśmy to wszystko z myślą o naszych najwierniejszych Gościach, których rozpieszczamy nie tylko kulinarnie. To co zobaczycie przekraczając nasz próg przejdzie wasze najśmielsze oczekiwania. Całość tworzy niepowtarzalny klimat i aurę już od samego początku przygody z Luka lu. Skupiliśmy się na detalach, aby zarówno wam i nam funkcjonowało się wygodniej i przyjemniej. Restauracja ma otwartą kuchnię, dzięki czemu cały proces przygotowywania posiłków jest widoczny dla Gości. Ważne dla nas jest to, aby Was uszczęśliwiać.

lokal gastronomiczny w Ciechanowie

Luka lu

Pierwsza sala została przekrojona na pół, aby w zimowe chłodne wieczory nasi Goście mogli rozkoszować się ciepłem wydobywającym się z kominka. Wygodna sofa ustawiona w pobliżu sprzyja tworzeniu bliskości między parami i delektowaniu się gorącą czekoladą lub grzanym winem. Kolejna sala to sala kinowa gdzie został zamontowany telewizor aby w ważnych momentach sportowych lub innych wydarzeniach nasi Goście mogli uczestniczyć w dopingu jedną wielką grupą. Kolejnym etapem naszej wędrówki po salach jest sala z piłkarzykami i wygodną kanapą z przejściem do sali bawialnej, gdzie rodzice mogą spędzać chwile ze swoim towarzystwem oraz bacznie przyglądać się pociechom, które w bezpiecznym miejscu bawią się ze swoimi rówieśnikami. Tu czas płynie jakby wolniej, beztrosko.

Następna sala to parkiet do sobotnich potańcówek w gronie najbliższych i przyjaciół. Imprezy taneczne w Luka lu to najlepsze co może Ci się przydarzyć w wolny weekend po ciężkim tygodniu pracy. Nasza załoga rozpieszcza wszystkich Gości, służymy pomocą i doradzamy w każdych kwestiach zarówno wyboru dań jak i napoi – również tych mocniejszych :).

Z sali tanecznej dostają się Państwo do kolejnych dwóch mniejszych pomieszczeń, gdzie odbywają się imprezy zorganizowane takie jak wieczory panieńskie, spotkania w męskim gronie, urodziny dla starszaków i 18-tki, a także niedzielne imprezy rodzinne czy chrzciny. Tu czas płynie szybko, a goście którzy raz do nas zawitali powracają z większym entuzjazmem. Każdy wieczór spędzony w Luka lu to niesamowita dawka emocji i wrażeń. Zmieniliśmy się dla Państwa i chcemy być jeszcze lepsi właśnie dla Was. Nie mamy sobie równych, ponieważ jesteśmy w stanie spełnić Wasze marzenia. Zacznijmy już dziś !

pizza Ciechanów

restauracja w Opinogórze

w Ciechanowie

miasto Ciechanów

Luka lu

kebab ciechanów

pierogi w Ciechanowie

gdzie zjeść w Ciechanowie

imprezy ciechanów

spotkania biznesowe w Ciechanowie

kawiarnia w Ciechanowie

Opinogóra

browar w Ciechanowie

Poznaj nasze menu – Kliknij Tu

Polub nas na Facebooku

Tagged , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Call Now Button