Simple & tasty

Luka lu Ciechanów

Przyjęcie komunijne

Pierwsza komunia w Ciechanowie

Przyjęcia komunijne w Ciechanowie

Komunia Święta jak i przyjęcie komunijne to ważny i wyjątkowy czas zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Zorganizowanie przyjęcia z tej okazji wymaga wiele czasu i wysiłku. Dlatego z chęcią i wielką radością pomożemy w organizacji tego przyjęcia.
W przytulnych wnętrzach naszej sali, czuć się będą Państwo wyjątkowo. Piękne dekoracje, podkreślające charakter uroczystości sprawią radość dziecku. Nasza obsługa jest obsługą na najwyższym poziomie, dlatego też Państwa Goście będący pod naszą opieką będą traktowani jako Ci najważniejsi. Dopilnujemy, aby wysokie standardy obsługi utrzymane były pod każdym względem i w każdym momencie przyjęcia. Nasi kucharze z wielką przyjemnością przygotują dla Państwa przepyszne dania, które będą odpowiedzią na każde upodobania i ulubione smaki Gości, a ich wygląd zachęcać będzie do skosztowania. Smak przygotowanych potraw na długo zostanie w pamięci Gości.

W tym szczególnym dniu dla Twojego Dziecka oprawę po ceremonii w Kościele powierz nam.  Jesteśmy profesjonalistami, dbamy o jakość wydawanych posiłków. Staramy się dograć każdy szczegół tak abyście Państwo byli zachwyceni a wasze dziecko żeby miało miłe wspomnienia. Śledzimy trendy w gastronomi, dopasowujemy menu do Gości, podchodzimy indywidualnie do każdego zamawiającego  Wprowadzamy nowości w dekoracjach i zawsze służymy pomocą w doborze dodatków. Jesteśmy kreatorami smaku i dekoracji.

Miej spokojną głowę – powierz nam organizację komunii Twojego dziecka. Mamy możliwości jakich inni nie mają.

Chcesz zorganizować przyjęcie komunijne?

Luka lu Ciechanów

Zapraszamy również
do odwiedzenia
Hotelu Baron w Ciechanowie

hotel baron ciechanów