opinogóra

Drugie urodziny Luka Lu

Drugie urodziny Luka Lu

Drugie urodziny Luka Lu – Ciechanów ul. Fabryczna 11

Minęły dwa lata !

Drugie urodziny Luka Lu

To ważne wydarzenie w naszym restauracyjnym kalendarzu. Dokładnie dwa lata temu zaczynaliśmy naszą przygodę z naleśnikami i goframi. W krótkim czasie dołączyła do nich pizza i rollsy. Podróż rozwinęła się w fascynująco szybkim tempie, a historia lokalu tworzy się z dnia na dzień z imprezy na imprezę, z roku na rok.

Logo Luka lu rozpoznawalne jest przez wszystkich mieszkańców Ciechanowa, a nasz ptaszek George jest ulubieńcem wszystkich odwiedzających nas dzieci. Chcielibyśmy wam Wszystkim podziękować za zaufanie i lojalność. Cieszymy się, że możemy dla Was gotować, piec, smażyć i przyrządzać. Wszystko robione jest z głębi serca, ponieważ Wszyscy tworzymy zgrany zespół, co widać od momentu przekroczenia naszego progu. Miłość i pasja do gastronomii przekłada się na wszystko co tworzymy, a Wy jesteście wiernymi widzami tego cudownego spektaklu.

Chcemy ten dzień spędzić z naszymi gośćmi. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was wielką słodką niespodziankę 😉

Proponujemy zarezerwować stolik!

A jeżeli chodzi o najmłodszych nie wyjdą od nas z pustymi rączkami: baloniki, lizaki to gadżety które ucieszą naszych najmłodszych przyjaciół.

Spędźcie najbliższą niedzielę 30.09.18 z Luka lu food & fun.

opinogóra

Poznaj nasze menu – Kliknij Tu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą imprez okolicznościowych  i wesel w naszym kompleksie Weselno – eventowym Lavender place.

Znajdź nas na Facebooku

Leave a Comment